Forum dyskusyjne
Działasz? Napisz!
Kontakt
Informacje kulturalne
Patronaty DK
Ambasador DK
KONKURS
Oglądaj nas w:
Partnerzy

       DOLINA KREATYWNA

Ambasador Doliny Kreatywnej – laureaci
Dnia 18 czerwca na terenie TVP spotkała się Kapituła konkursu "Ambasador Doliny Kreatywnej", aby przyznać tytuły najlepszym opiekunom twórczych działań młodzieży. Poniżej przedstawiamy sylwetki Ambasadorów, których wyłonili Jan Wołek (Przewodniczący Kapituły) oraz Irena Santor, Max Cegielski, Jan Poprawa i Piotr Stasik (Członkowie Kapituły).
Ambasador Doliny Kreatywnej – Kapituła
Laureatów konkursu Ambasador Doliny Kreatywnej wyłoniła Kapituła w składzie: Jan Wołek (Przewodniczący Kapituły), Irena Santor, Max Cegielski, Jan Poprawa i Piotr Stasik (Członkowie Kapituły). Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami członków Kapituły.
CEL AKCJI
Chcemy naleźć osoby, które tak jak Dolina Kreatywna wspierają młodych twórców. Tych, którzy pomagają Wam w artystycznych działaniach. Nagradzamy najlepszych animatorów, nauczycieli, dyrektorów szkół, osoby, działające w domach kultury i nie tylko… Być może są w waszym otoczeniu osoby, które zasługują na ten tytuł.
Kto może zostać Ambasadorem DK?
Do tytułu „Ambasadora Dolina Kreatywna” możecie zgłaszać swoich nauczycieli, dyrektorów, animatorów kultury z Waszego środowiska, osoby działające w domach kultury i innych ludzi, które swoim pozytywnym działaniem wspierającym młodych twórców zasługują na uhonorowanie.

               


  Kontakt