Forum dyskusyjne
Działasz? Napisz!
Kontakt
Informacje kulturalne
Patronaty DK
Ambasador DK
KONKURS
Oglądaj nas w:
Partnerzy

       DOLINA KREATYWNA

  Z OSTATNIEJ CHWILI:   Zapraszamy do udziału w V edycji Doliny Kreatywnej ! Obecnie trwa konkurs z dziedziny Animacja Kultury!
XI Letni Festiwal Filmowy 13-19 sierpnia 2010 Zamość
Już po raz XI w Zamościu w dniach 13-19 sierpnia 2010 zagości Letni Festiwal Filmowy. W trakcie imprezy, na widzów czeka 27 filmów pełnometrażowych, 43 etiudy i krótkometrażowe animacje oraz łącznie kilka godzin projekcji filmów zakwalifikowanych do Konkursu Kina Niezależnego.
19 Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film - 10-12 września 2101 Gdańsk
10 września br. rozpocznie się w Gdańsku już po raz 19 Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film Potrwa do 12 września i w tym czasie stanie się stolicą polskiego teledysku.
Bruk Festival 2010
Tegoroczna, szósta edycja Bruk Festivalu – Europejskich Dni Sztuki i Kultury Ulicznej – odbędzie w dniach 28 czerwca – 9 lipca 2010 w Olsztynie. Podobnie, jak w latach ubiegłych, niezwykle ważną częścią Bruku 2010 będą warsztaty prowadzone przez najlepszych instruktorów tańca, beatboxerów oraz Djów w Polsce.
Cracow Fashion Awards - 23 marca 2010 r. Kraków
Kraków może być modny. Nie tylko wśród turystów czy wielbicieli krakowskich knajpek. Każdego roku, w marcu, do Krakowa przyjeżdżają przedstawiciele branży mody- dziennikarze, styliści, projektanci, właściciele największych firm odzieżowych. I jak co roku z niecierpliwością zasiadają w Radzie Wysokich Krawców lub Radzie Mediów żeby ocenić dyplomowe kolekcje absolwentów krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru (www.ksa.edu.pl) podczas Cracow Fashion Awards.
Konkurs na portret Warszawy
Okręg Warszawski ZPAF zaprasza wszystkich fotografujących do udziału w otwartym konkursie fotograficznym pt „Uchwyć miasto. Stwórz unikalny portret Warszawy“. Celem konkursu jest sprowokowanie do osobistego, fotograficznego podejścia do życia stolicy i wyłonienie niebanalnych zdjęć pokazujących dynamikę współczesnej Warszawy.
Noc animacji węgierskiej w Podkowie Leśnej - 20 lutego br.
Animacja węgierska zawsze była uważana za jedną z bardziej oryginalnych “narodowych szkół animacji”. Pokaz, planowany na 20 lutego br w Podkowie Leśnej i przygotowany we współpracy z Manifeszt/ASIFA Hungary, zabierze widzów w podróż przez nieskrępowaną niczym wyobraźnię węgierskich animatorów.
Foto obrazy
Zapraszamy na wystawę Andrzeja Andrychowskiego do Galerii Obok ZPAF w Warszawie. „Foto obrazy” – jeszcze fotografia, czy już malarstwo? Takie pytanie zada sobie na pewno każdy odwiedzający najbliższą wystawę w Galerii Obok ZPAF, w której zaprezentowane będą prace Andrzeja Andrychowskiego.

               


  Kontakt